سئو

طراحی سایت

طراحی قالب

هاست

میزبانی وب
بهینه سازی

خرید هاست وردپرس

هاست ایران و خارج وردپرس

خرید هاست پربازدید

هاست پربازدید فرانسه و آلمان

فیلم آموزشی

آموزش سئو و بهینه سازی

موقعیت شما :
صفحه اصلی » تی اس تی پلن » فروشگاه خرید و فروش قالب سایت
شبکات اجتماعی ما
کانال تلگرام تی اس تی پلن کانال اینستاگرام تی اس تی پلن

فروشگاه خرید و فروش قالب سایت

فروشگاه خرید و فروش قالب وردپرس و جوملا و دروپال

فروشگاه قالب وردپرس و قالب جوملا و قالب دروپال از تعدادی از قالب های رایگان و فروشی تشکیل گردیده است ، که به صورت خلاصه توضیحی در مورد نوع و کیفیت قالب ها داده می شود :

 

قالب رایگان وردپرس

قالب رایگان وردپرس آن دسته از قالب هایی هستند که با رضایت مدیران سایت در آرشیو قالب ها قرار گرفته اند که توسط تی اس تی پلن مشکلات و یا ایراداتی که داشته حل گردیده شده است ، مواردی که مربوط به بهینه سازی قالب می شود منظور شده است . از لینک زیر می توانید به بخش دانلود منتقل شوید .

قالب رایگان وردپرس

قالب فروشی وردپرس

قالب فروشی وردپرس آن دسته از قالب هایی هستند که توسط تی اس تی پلن طراحی شده و یا ویرایش گردیده و امکانات دیگری به قالب افزوده شده است . قالب های طراحی شده از نظر بهینه سازی تمامی موارد در نظر گفته شده است که از نظر سرعت لود قالب ، ایندکس سریع مطالب ، دسترسی سریع به خدمات و مطالب مهم ، و … دارای بهترین کیفیت باشد . از لینک زیر می توانید به بخش خرید قالب وردپرس منتقل شوید .

خرید قالب وردپرس

قالب رایگان جوملا

قالب رایگان جوملا آن دسته از قالب هایی هستند که با رضایت مدیران سایت در آرشیو قالب ها قرار گرفته اند که توسط تی اس تی پلن مشکلات و یا ایراداتی که داشته حل گردیده شده است ، مواردی که مربوط به بهینه سازی قالب می شود منظور شده است . از لینک زیر می توانید به بخش دانلود منتقل شوید .

قالب رایگان جوملا

قالب فروشی جوملا

قالب فروشی جوملا آن دسته از قالب هایی هستند که توسط تی اس تی پلن طراحی شده و یا ویرایش گردیده و امکانات دیگری به قالب افزوده شده است . قالب های طراحی شده از نظر بهینه سازی تمامی موارد در نظر گفته شده است که از نظر سرعت لود قالب ، ایندکس سریع مطالب ، دسترسی سریع به خدمات و مطالب مهم ، و … دارای بهترین کیفیت باشد . از لینک زیر می توانید به بخش خرید قالب جوملا منتقل شوید .

خرید قالب جوملا

قالب رایگان دروپال

قالب رایگان دروپال آن دسته از قالب هایی هستند که با رضایت مدیران سایت در آرشیو قالب ها قرار گرفته اند که توسط تی اس تی پلن مشکلات و یا ایراداتی که داشته حل گردیده شده است ، مواردی که مربوط به بهینه سازی قالب می شود منظور شده است . از لینک زیر می توانید به بخش دانلود منتقل شوید .

قالب رایگان دروپال

قالب فروشی دروپال

قالب فروشی دروپال آن دسته از قالب هایی هستند که توسط تی اس تی پلن طراحی شده و یا ویرایش گردیده و امکانات دیگری به قالب افزوده شده است . قالب های طراحی شده از نظر بهینه سازی تمامی موارد در نظر گفته شده است که از نظر سرعت لود قالب ، ایندکس سریع مطالب ، دسترسی سریع به خدمات و مطالب مهم ، و … دارای بهترین کیفیت باشد . از لینک زیر می توانید به بخش خرید قالب دروپال منتقل شوید .

خرید قالب دروپال

فروشگاه قالب وردپرس و جوملا و دروپال

شما می توانید در فروشگاه خرید و فروش قالب های وردپرس و جوملا و دروپال نمونه کار های خود را به فروش برسانید توجه داشته باشید که فقط نمونه کار های اختصاصی را می توان در فروشگاه جهت فروش درج نمود ، برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما در تماس باشید .

برچسب ها :
اشتراک گذاری :

Rss Lenzor Cloob Facenama Instagram Aparat Twitter Facebook Googleplus
بیوگرافی نویسنده مهندس شکوهی نیا :

دیدگاه شما در مورد این مطلب چیست :

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.