سئو

طراحی سایت

طراحی قالب

هاست

میزبانی وب
بهینه سازی

خرید هاست وردپرس

هاست ایران و خارج وردپرس

خرید هاست پربازدید

هاست پربازدید فرانسه و آلمان

فیلم آموزشی

آموزش سئو و بهینه سازی

موقعیت شما :
شبکات اجتماعی ما
کانال تلگرام تی اس تی پلن کانال اینستاگرام تی اس تی پلن

سئو مجنتو

سئو مجنتو

سئو مجنتو

مجنتو

مجنتو یک CMS بازمتن مخصوص کار تجارت الکترونیک است که با مجوز Open Software License (OSL) v3.0 منتشر می شود . اولین نسخه ی آن در سال ۲۰۰۷ منتشر شد و دو سال بعد نسخه ی Enterprise آن هم توسط شرکت پشتیبان آن یعنی Varian به فروش گذاشته شد . شرکت Varian ابتدا تصمیم گرفت یک CMS بر پایه ی osCommerce منتشر کند اما کمی بعد نظرش عوض شد و CMS مخصوص خود را از ابتدا بر پایه ی Zend Framework توسعه داد . تا امروز بیش از ۶۰ هزار فروشگاه (از جمله فروشگاههای برندهای مطرحی چون Lenovo، Nokia، Skype، Adidas و Samsung) از این CMS استفاده می کنند .

تقسیم بندی سئو مجنتو

بهینه سازی مجنتو به سه دسته زیر تقسیم می شود که در پایین همین مطلب به توضیح هرکدام از بخش ها می پردازیم :

• سئو انحصاری

• سئو رتبه‌ای

• سئو فاکتوری

سئو انحصاری مجنتو

سئو انحصاری به بهینه سازی گفته می‌شود که بین مدیریت سایت یا به عبارتی صاحب سایت با سایت تی اس تی پلن همکاری چند ساله را شروع نموده و قرار داد بسته می شود که مجری پروژه سئو سایت تی اس تی پلن در این مدت زمان موظف است که تمامی بخش‌های سایت را به استاندارد های موتور های جستجوگر بهینه سازی نماید تا ضمن افزایش کیفیت سایت از نظر سرعت لود سایت و ایندکس مطالب به نتیجه مطلوبی از نظر برند سازی و بالارفتن محبوبت جهانی سایت نیز شود .

سئو رتبه‌ای مجنتو

سئو رتبه‌ای به بهینه سازی گفته می‌شود که صاحب سایت عبارت جستجو ، موتور جستجوگر و رتبه موردنظر خود را انتخاب نموده و به متخصص سئو سایت تی اس تی پلن اعلام می نماید . مجری پروژه با بررسی و آنالیز سایت مجنتو مورد نظر و وبلاگ و وب سایت‌های رقیب قیمت و مدت زمان انجام سئو رتبه‌ای را اعلام می نماید .

سئو فاکتوری مجنتو

سئو فاکتوری به بهینه سازی گفته می‌شود که صاحب سایت ، سایت خود را در سایت و ابزار بررسی سئو آنالیز میکند و فاکتورهایی که سایت ضعف دارد را متوجه می‌شود . با اعلام این فاکتورها به متخصص سئو سایت تی اس تی پلن تعیین قیمت می‌شوند و زمان و هزینه برطرف سازی این فاکتورها اعلام میگردد .

فاکتورهای سئو سازی مجنتو

سئو سازی مجنتو به فاکتور های زیر بخش بندی می شود که به توضیح تک تک این فاکتورها می پردازیم :

• سئو عنوان صفحات سایت مجنتو : انتخاب محتوای عنوان سئو شده برای صفحه اصلی ، دسته‌ها ، محصولات ، برگه‌ها و برچسب‌ها درون سایت.
• سئو متاتگ توضیحات صفحات مجنتو : انتخاب محتوای متاتگ توضیحات سئو شده برای صفحه اصلی ، دسته‌ها ، محصولات ، برگه‌ها و برچسب‌ها درون سایت.
• سئو متاتگ کلمات کلیدی صفحات مجنتو : انتخاب محتوای متاتگ کلمات کلیدی سئو شده برای صفحه اصلی ، دسته‌ها ، محصولات ، برگه‌ها و برچسب‌ها درون سایت.
• سئو و تیتربندی صفحات مجنتو : تیتربندی صفحات صفحه اصلی ، دسته‌ها ، محصولات ، برگه‌ها و برچسب‌ها درون سایت مجنتو با استفاده از تگ‌های h1 تا h6.
• تطبیق کلمات کلیدی صفحات مجنتو : تطبیق دادن کلمات کلیدی صفحات درون سایت برای بهبود رتبه سایت درون نتایج جستجوی جستجوگر.
• سئو تصاویر سایت مجنتو : رفع تمامی فاکتورهای مربوط به سئو تصاویر درون سایت ، با این کار میتوان رتبه عکس سایتتان را در جستجوی تصاویر در موتورهای جستجوگر بهبود داد.
• افزایش درصد نسبت کد به متن صفحات سایت مجنتو : افزایش درصد نسبت کد به متن برای صفحه اصلی ، دسته‌ها ، محصولات ، برگه‌ها و برچسب‌ها درون سایت.
• سئو لینک‌های صفحات سایت مجنتو : سئو لینک‌های صفحات صفحه اصلی ، دسته‌ها ، محصولات ، برگه‌ها و برچسب‌ها درون سایت باعث افزایش رنک صفحات و کاهش هدر رفتن رنک صفحات می‌شود.
• ساخت فایل robots.txt برای سایت مجنتو : ساخت و تنظیم فایل robots.txt برای سایت مجنتو طبق نیاز مدیریت سایت.
• ساخت نقشه سایت مجنتو : ساخت نقشه سایت مخصوص کاربر و مخصوص ربات‌ها برای بازدید و خزش بهتر و راحت تر محتوای موجود سایت.
• سئو ساختار و آدرس سایت مجنتو : پاک سازی آدرس‌های مطالب سایت و تغییر ساختار و تعیین ساختار مناسب برای سایت.
• افزایش سرعت ایندکس صفحات مجنتو : با رعایت کردن چندین فاکتور و ثبت سایت درون گوگل وبمستر باعث افزایش سرعت ایندکس شدن مطالب در موتورهای جستجوگر گوگل.
• سئو محتوای سایت مجنتو : اساس رتبه بندی سایت ها در موتورهای جستجوگر محتوای آنهاست ، با بهینه سازی محتوای سایت باعث بهبود رتبه سایت شما خواهد شد.

ارسال درخواست سئو مجنتو

برای اطلاعات بیشتر در مورد سئو مجنتو در پرتال سایت تی اس تی پلن عضو شوید و به بخش مربوطه تیکت ارسال نمایید یا با شماره مذکور در سایت تماس حاصل فرمایید .

برچسب ها :
اشتراک گذاری :

Rss Lenzor Cloob Facenama Instagram Aparat Twitter Facebook Googleplus
بیوگرافی نویسنده مهندس شکوهی نیا :

دیدگاه شما در مورد این مطلب چیست :

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.