سئو

طراحی سایت

طراحی قالب

هاست

میزبانی وب
بهینه سازی

خرید هاست وردپرس

هاست ایران و خارج وردپرس

خرید هاست پربازدید

هاست پربازدید فرانسه و آلمان

فیلم آموزشی

آموزش سئو و بهینه سازی

موقعیت شما :
صفحه اصلی » تی اس تی پلن » تبلیغات در گوگل
شبکات اجتماعی ما
کانال تلگرام تی اس تی پلن کانال اینستاگرام تی اس تی پلن

تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل باعث می‌شود Google و بسیاری از وب‌سایت‌ها و خدماتی که استفاده می‌کنید رایگان باشند. ما سخت تلاش می‌کنیم تا مطمئن شویم تبلیغات امن، خالی از توهین و تا آنجا که ممکن است مرتبط باشند. برای مثال شما تبلیغات pop-up در Google نخواهید دید و ما حساب‌های صدها ناشر و تبلیغ‌کننده‌ای را که خط‌مشی‌های ما را هر سال نقض می‌کنند مسدود می‌کنیم – از جمله تبلیغات شامل بدافزار، تبلیغات کالاهای تقلبی یا آنهاییکه سعی می‌کنند از اطلاعات شخصی شما سوءاستفاده کنند.

سیستم تبلیغ در گوگل از مهمترین سیستم های تبلیغاتی در اینترنت می باشد . با توجه به هدفمند بودن این نوع تبلیغ بازده این نوع تبلیغ از تبلیغات مشابه خود بیشتر می باشد.
و باعث جذب مستقیم کاربر هدف می شود .برای استفاده از تبلیغ در گوگل شما باید یک وبسایت داشته باشید .
سیستم کلی این تبلیغ به صورت اعتباری می باشد هر کاربر اعتباری تهیه می کند ( به طور مثال ۵۰ دلار برای شروع ) و عبارات کلیدی و متن تبلیغی برای وبسایت خود انتخاب می کند.
به ازای جستجوی عبارات کلیدی در گوگل متن تبلیغ شما در محل اسپانسر لینک گوگل نمایش داده می شود اسپانسر لینک گوگل در بالا سمت راست یاچپ و پایین صفحه فعال می باشد.
به ازای نمایش تبلیغ شما از اعتبار شما کسر نمی شود ولی به ازای کلیک بر روی تبلیغ شما از اعتبار شما کسر می شود . این کسر اعتبار بر حسب هزینه کلیک شما می باشد .
هزینه کلیک بصورت پیش فرض بر روی ۵ سنت می باشد . که این هزینه کلیک با توجه به رقابت بر روی کلمات کلیدی و وبسایت شما متفاوت می باشد .

برچسب ها :
اشتراک گذاری :

Rss Lenzor Cloob Facenama Instagram Aparat Twitter Facebook Googleplus
بیوگرافی نویسنده مهندس شکوهی نیا :

دیدگاه شما در مورد این مطلب چیست :

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.