سئو

طراحی سایت

طراحی قالب

هاست

میزبانی وب
بهینه سازی

خرید هاست وردپرس

هاست ایران و خارج وردپرس

خرید هاست پربازدید

هاست پربازدید فرانسه و آلمان

فیلم آموزشی

آموزش سئو و بهینه سازی

موقعیت شما :
صفحه اصلی » تی اس تی پلن » انواع سئو یا بهینه سازی
شبکات اجتماعی ما
کانال تلگرام تی اس تی پلن کانال اینستاگرام تی اس تی پلن

انواع سئو یا بهینه سازی

انواع سئو یا بهینه سازی

تکنیک سئو

انواع سئو

تکنیک های سئو سازی به چندین دسته تقسیم می شوند که عبارتند از :

بهینه سازی کلاه سفید

بهینه سازی کلاه خاکستری

بهینه سازی کلاه سیاه

سئو سازی کلاه سفید

تکنیک کلاه سفید در سئو سازی (White Hat) تمایل به ساخت نتایج بلند مدت دارد برخلاف کلاه سیاه که با تاکتیکهای منفی به سود کوتاه مدت فکر می کند . بسیار از کلاه سفیدها به ساخت محتوای با کیفیت که در کاربران اینترنت بتوانند از آنها استفاده مفید داشته باشند و آنرا بین دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارند ، فکر می کنند . بهترین تکنیک سئو هماهنگ با استاندارد های گوگل تکنیک سئو کلاه سفید می باشد .

سئو سازی کلاه خاکستری

تکنیک کلاه خاکستری در سئو سازی (Gray Hat) اغلب سئوکاران ایران و جهاندر واقع کسانی که واقعا مهارت و دانش سئو در سطوح رقابتی دارند نه با گفتن حرف اگر هم خود ندانند ، از روش تکنیک سئو کلاه خاکستری استفاده می کنند . برای مثال میتوان خرید بک لینک را نام برد ، از نظر گوگل به شدت نهی شده است و گوگل تهدید کرده که با خرید بک لینک ، سایت های خریدار و فروشنده را جریمه می کند . در نتیجه می توان خرید لینک که مستقیما در تقابل با قوانین گوگل است را روشی کلاه سیاه به حساب آورد . لذا بسیاری از افراد دچار پدیده خود گول زنی می شوند و خود را فریب می دهند . لینک نمی خرند ولی اقدام به درج لینک رایگان در سایت های مرتبط می کنند همین کار سئو کلاه خاکستری محسوب می شود . درست است که لینکی خریداری نشده است.اما به هر حال به شکلی مصنوعی لینک بیلدینگ انجام شده است . از نظر گوگل هر گونه لینک که به صورت طبیعی داده نشود ، مناسب نیست . گوگل اعتقاد دارد که کاربران خودشان باید شما را لینک کنند . از انجا که در اکثر مواقع حتی با محتوای عالی سایت شما این اتفاق نمی افتد ، درج لینک توسط خود صاحب سایت یا سئوکار ، یک حرکت کلاه خاکستری محسوب می شود . زیرا عملا با خرید لینک به جنگ با گوگل نرفته اید . اما آنچنان هم به حرف گوگل گوش نداده اید . بیشتر سئو کاران حتی افرادی که حرفه ای هستند در زمینه سئو عدم استفاده از روش های کلاه سیاه را روش های کلاه سفید تلقی می کنند در حالی که این چنین نیست و روش هایی که نه کلاه سیاه نه کلاه سفید هستند تکنیک سئو کلاه خاکستری نامیده می شود .

سئو سازی کلاه سیاه

تکنیک کلاه سیاه در سئو سازی (Black Hat) یعنی کسانی که با ترفند ها و روش های غیراخلاقی و نامناسب در صفحات جستجوهای گوگل و دیگر موتورهای جستجوگر قرار می گیرند و سایت خود را با روش های نادرست ارتقا می دهند . در حقیقت به معنی خرید لینک و استفاده از تاکتیک های اسپم برای گرفتن لینک در اینترنت استفاده می کنند ، مانند استفاده از دایرکتوری لینک ها و سایتهای مقاله و … باید بدانید که استفاده از استراتژی های کلاه سیاه ها در طول مدت به وب سایت آسیب رسانده و در طول زمان گوگل بازدیدکننده شما را کاهش خواهد داد و در مورد وب سایت شما تصمیم خواهد گرفت شاید در بازه زمانی کوتاه مدت تکنیک سئو کلاه سیاه سریع جواب دهد اما پایداری ارتقای سایت قابل تضمین نیست .

برچسب ها :
اشتراک گذاری :

Rss Lenzor Cloob Facenama Instagram Aparat Twitter Facebook Googleplus
بیوگرافی نویسنده مهندس شکوهی نیا :

دیدگاه شما در مورد این مطلب چیست :

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.